הכנה לחטיבה – כיתות ה'-ו'

הכנה לחטיבה

הכנה לחטיבה – כיתות ה'-ו' במסלול לימוד זה יקבלו התלמידים את הכלים לביסוס יסודות השפה האנגלית ואת ההכנה ל"קפיצת המדרגה" שמחכה להם בחטיבת הביניים.

הקורס מתמקד בחיזוק כללי הדקדוק של השפה האנגלית עליהם יבחנו התלמידים בחטיבת הביניים ועל בסיסם בנויה השפה כולה ושם דגש מרכזי על פיתוח מיומנויות ויכולת ביטוי בעל – פה. בנוסף יתרגלו התלמידים כתיבה וקריאה שוטפת.

המסלול פותח מתוך הכרה כי חיזוק והבנה מעמיקה של בסיס השפה האנגלית הוא כלי מפתח ליכולת ההתקדמות של התלמיד בהמשך דרכו, בכיתות התיכון ובבגרויות.

במסלול הכנה לחטיבה יקבל התלמיד חוויה לימודית אחרת מזו שניתנת לו בבית הספר ע"י לימוד בקבוצות קטנות כך שכל תלמיד יקבל תשומת לב אישית ומעקב אחרי התקדמותו. השיעורים מכילים שימוש בעזרים דידקטיים רבים ומגוונים, מאתגרם ומהנים, כך שלימוד השפה ייהפך לקל, אפקטיבי וחוויתי.

ב –Active Kids התלמידים יקבלו את ההזדמנות להיות אקטיביים בדיבור ובהשתתפות בשיעור. כל שיעור יעניק לכל תלמיד את ההזדמנות לקרוא, לכתוב, לנהל שיחה עם עמיתים לקבוצה, להעשיר את אוצר המילים וללמוד ליישם את חוקי הדקדוק הנלמדים בבית הספר היסודי על ידי דיבור ושימוש מעשי.

מסלול הלימוד ותכני השיעורים נבנו בהתאם לתכני ודרישות מערכת החינוך ופותחו על ידי מורים מוסמכים ובכירים בעלי ניסיון של יותר מ- 30 שנה במערכת החינוך.

ללמוד אנגלית בכיף זה רק עם Active-English.

השיטה של Active English

Active English הוא בית הספר לאנגלית היחידי בארץ המספק לתלמיד חווית לימוד מהנה, מקיפה ויסודית שמספקת את הידע בשפה האנגלית, את הכלים להבנתה ואת פעילויות התרגול שמוודאות שהלמידה תהא אפקטיבית לטווח ארוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פניה למוקד
למד איתנו
תשתפר איתנו
מורים דוברי שפת אם
שיטת לימוד מסודרת
ראשון לציון
תרגילים באתר
תשלום קל
דילוג לתוכן