לימוד אנגלית לילדים

לימוד אנגלית לילדים ונוער אונליין

עובדה ידועה ומוכרת היא שידיעת השפה האנגלית היא נושא אקוטי בתחומים רבים. היום, כדי להסתדר בעולם, בכל תחום, יש חשיבות רבה לתקשורת מילולית באנגלית וכן לשליטה בקריאה וכתיבה. בלי ידיעת אנגלית, תחומים רבים נותרים חסומים עבורנו ולעיתים תכופות אנו נדרשים להשלים פערים בגילאים מאוחרים. בשל עובדה זו, ישנה חשיבות מכרעת להתחיל בגיל צעיר לימוד אנגלית לילדים. ואם כבר צריך – למה לא לעשות זאת בדרך חוויתית ומהנה? חוג אנגלית לילדים של בית הספר לאנגלית Active English יעניק לילדיכם את כל המיומנויות שהם זקוקים להם. עם Active English הילד שלך יתחיל לדבר בקלות ובכיף, לצבור ביטחון בשפה וליהנות מכל רגע של התהליך לימוד אנגלית לילדים.

אז תחשוב קדימה ותרשום את הילד שלך למערך לימוד אנגלית לילדים. אצלנו באקטיב אנגליש ניתן לבצע מערך לימוד אנגלית אונליין, השאירו פרטים עוד היום!

אנגלית לילדים – מדוע דווקא אצלנו?

יחס אישי לכל תלמיד!  • קבוצות קטנות של עד 8 ילדים


  • גילאים: מ- 6 עד 15


  • לוח זמנים מאוד גמיש


  • פעם או פעמיים בשבוע


  • תרגילים ללא הגבלה באתר


  • שילוב של חוויה ולימוד


  • מחיר שכל אחד יכול לעמוד בו


  • מורים דוברי אנגלית שפת אם, מוסמכים ומנוסים

קבוצות ילדים:

ב-Active English ילדים בגילאי 6 עד 15 נהנים מהלימוד בצורה כיפית וחווייתית

ראשית שפה (כיתות א'-ג')
חיזוק יסודי (כיתות ד'-ה')
הכנה לחטיבה (כיתות ה'-ו')
אנגלית מדוברת לבני נוער (כיתות ז'-ט')

באיזה גיל מתחילים ללמוד אנגלית?

התשובה היא – כמה שיותר מוקדם. 

מחקרים רבים מראים כי לימוד אנגלית לילדים בגילאים מוקדמים הוא הרבה יותר אפקטיבי מאשר לימוד בגילאים מאוחרים יותר. מרווח לימוד שפה בצורה אופטימלית לכדי הגעה לרמת שפת קיים רק בגילאים מסויימים. בנוסף, לימוד אנגלית משפר מיומנויות קוגניטיביות נוספות, ומסייע בהגברת ביטחון עצמי, במניעת הפרעות קשב וריכוז ובפיתוח אינטיליגנציה שאינה קשורה במישרין ללימוד האנגלית, וכמובן עקב כך פותח עוד דלתות, נותן עוד כלים להתמודדות עם מכשולים ומעניק יתרונות רבים למהלך החיים.

לימוד אנגלית לילדים – לוח זמנים

ידוע שלוח הזמנים של הילדים הוא עמוס במיוחד. מלימודים מתישים בבית הספר, דרך החוגים השונים, מילוי מטלות ושיעורי בית וגם קצת בטלה מבורכת, לילדים אין זמן להתעסק במה שחשוב באמת: הקניית השפה האנגלית. חוג אנגלית יסייע לילד להגיע למקום החוג בקלות וללא מאמץ מיותר והוצאת אנרגיה יקרה. שיעורי אנגלית מתקיימים במערב ראשון לציון (שכונת כרמים) – קרוב לבית, בסביבה נעימה ואינטימית. אתה בוחר את הימים שנוח לך, שיעורים מתקיימים בכל יום. המטרה היא אחת: לשים את הילד במרכז, ולהקנות לו למידה משמעותית.

מסלולי לימוד אנגלית לילדים

המסלול מורכב משני מפגשים שבועיים, 50 דקות כל מפגש. השיעורים נערכים בכיתות קטנות של עד 8 ילדים. מערכי השיעורים נבנו על ידי מורים דוברי אנגלית שפת אם, מוסמכים, עם ניסיון של שנים במערכת החינוך בהוראת אנגלית לילדים ונוער.

לימוד אנגלית לילדים – מסלולים

דו שבועי

265


לחודש


  • שנתי כ-10 חודשים


חד שבועי

180


לחודש


  • שנתי כ-10 חודשים

ללא התחייבות
ניתן לבטל מנוי בהודעה 48 שעות לפני מועד החיוב

התחל עוד היום

השאירו פרטים כדי להפסיק לגמגם באנגלית ולהתחיל לדבר בביטחון רב!

השיטה של Active English

Active English הוא בית הספר לאנגלית היחידי בארץ המספק לתלמיד חווית לימוד מהנה, מקיפה ויסודית שמספקת את הידע בשפה האנגלית, את הכלים להבנתה ואת פעילויות התרגול שמוודאות שהלמידה תהא אפקטיבית לטווח ארוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פניה למוקד
למד איתנו
תשתפר איתנו
מורים דוברי שפת אם
שיטת לימוד מסודרת
ראשון לציון
תרגילים באתר
תשלום קל
דילוג לתוכן