לימוד אנגלית למתחילים

לימוד אנגלית למתחילים – צעד צעד

לימוד אנגלית למתחילים – מתחילים לדבר אנגלית בכל גיל ורמה.

קורס אנגלית למתחילים הוא מסלול המיועד לתלמידים עם רמת אנגלית בסיסית המעוניינים להגדיל אוצר מילים, לתרגל בניית משפטים שלמים ולצבור ביטחון בניהול שיחה באנגלית. לימוד אנגלית למתחילים יעניק לכם את הביטחון ואת הידע הנוסף שדרוש לכם.

לימוד אנגלית למתחילים חשוב לתלמידים שחשים כי חסר להם הבטחון והידע להביע את עצמם באנגלית וכי נדרשת להם סביבה לימודית המתקדמת בקצב איטי יותר משיחה רגילה אך עדין כזה שמעניק להם את ההזדמנות להתבטא ו"להרטיב את רגליהם" באנגלית ובשימוש בשפה מבלי לחשוש או לחוש חוסר ביטחון. במיוחד אם מדובר במסלול לימוד אנגלית לילדים, שם מומלץ להקנות את הביטחון מגיל צעיר.

לימוג אנגלית לילדים – לימודי אנגלית אונליין

לימוד אנגלית אונליין במסלול זה בבית ספר לאנגלית Active English מתבצע באמצעות שיעורים המתמקדים בשיחות מובנות, שימוש באוצר מילים יומיומי,  תרגול סיטואציות נפוצות והטמעת שימוש נכון באבני דרך דקדוקיים. המטרה שלנו היא יצירת סביבה נוחה לתלמיד להתחיל לדבר אנגלית בביטחון. אצלנו ניתן לעשות זאת באמצעות חוג אנגלית או באמצעות שיעורי אנגלית אונליין למתחילים.

המורים שלנו מלווים כל תלמיד במהלך התוכנית ואמונים על אבחון והשלמה של חוסרים בידע של התלמיד.

לימודי אנגלית למתחילים – למה אצלנו? • תרגול אנגלית למתחילים בקבוצות קטנות של עד 8 תלמידים


 • שיעורים פרונטאליים – יותר זמן שיחה עם מורה מכל בית ספר אחר


 • מגוון מסלולים גמישים שמותאמים אישית לכל תלמיד


 • תרגילים ללא הגבלה באתר ובאפליקציה


 • מהנה ואפקטיבי עם תוצאות שנשמרות לאורך זמן

לימוד אנגלית למתחילים – מה כוללים השיעורים?

גם שיעורי לימוד אנגלית למתחילים של Active English בנויים על פעילויות ומשחקי שיחה, ומתמקדים בלימוד תוך כדי דיבור אך הקבוצות בשיעורים אלו בנויות רק מתלמידים מתחילים הנמצאים באותה רמת ידע ובטחון באופן שלא ירתיע אף אחד מהמשתתפים ליטול חלק בשיחה המתנהלת בשיעור, לעשות טעויות וללמוד מהן והכי חשוב, להרגיש נוח לדבר באנגלית.

שיטת הלימוד של Active English

השיטה של Active English בנויה על לימוד תוך כדי שיחה, בשימת הדגש העיקרי על דיבור. 

באנגלית למתחילים אנחנו מתרכזים באנגלית יומיומית, בייחוד בנושאים הקשורים לטיולים, נסיעות, שדה תעופה, הזמנה במסעדות, התמצאות בעיר, הזמנות באינטרנט, ניהול שיחת היכרות וכיוצ"ב. אלו הדברים שכל ישראלי צריך להכיר ולדעת כדי להרגיש בנוח לדבר בשפה האנגלית.

לימוד אנגלית מתחילים – תרגול מביא שלמות

אנחנו מאמינים שתרגול דיבור אנגלית מהשיעור הראשון היא הדרך היחידה שמאפשרת באמת ללמוד לדבר בזמן אמת ולכן אנחנו פועלים בשיטת Practice makes perfect והמוטו שלמו הוא – לדבר לדבר לדבר אנגלית.

לימוד אנגלית למתחילים

מחפשים קבוצה ללימוד אנגלית למתחילים? היום יותר מתמיד בעולם הגלובלי בו אנו חיים  אנחנו חייבים להיות מסוגלים לתקשר באנגלית. אם זה בנסיעות לחוץ לארץ, בהקלדה בגוגל או שהפייסבוק עובר לנו לאנגלית אנחנו חייבית להיות מסוגלים להסתדר עם השפה האנגלית. אנחנו באקטיב אנגלית פיתחנו שיטה מנצחת ללימוד אנגלית בכל הגילאים לכל הגילאים. 

לימוד אנגלית למתחילים רק באקטיב

בבית הספר לאנגלית אקטיב אנו מעניקים לתלמיד חווית לימוד מהנה, מקיפה ויסודית שמספקת את הידע בשפה האנגלית, את הכלים להבנתה ואת פעילויות התרגול שמוודאות שהלמידה תהא אפקטיבית לטווח ארוך. השיטה שלנו שילוב של חוויה ולימוד עם תרגול ללא הגבלה באתר. אנו מאמינים כי הדרך הנכונה ללימוד אנגלית למתחילים היא תוך כדי דיבור. שיטת הלימוד האפקטיבית שלנו מבוססת על פעיליות שיחה. אנו דואגים לשוחח על תכנים רלוונטים לחיי היום יום ולהקנות לתלמידים כלים שימושיים בשיחה בשפה האנגלית. 

 

בכל גיל אפשר להתחיל – לימוד אנגלית למתחילים ולמתקדמים 

אנחנו מאמינים כי אנגלית היא כלי חשוב להתנהלות בעולם של היום.זה הזמן להירשם ללימוד אנגלית למתחילים בקבוצות הלימוד שלנו אנו נפגשים פעם או פעמיים בשבוע בקבוצות הלימוד קטנות . בעבור המורים שלנו אנגלית היא שפת אם והם מתקשרים בקלות עם תלמידי הקבוצה. שיעורי אנגלית מתקיימים במערב ראשון לציון (שכונת כרמים) – קרוב לבית, בסביבה נעימה ואינטימית. תוכלו לבחור  בוחר את הימים שנוחים בעבורכם.  אנחנו לא מאמינים ברכישת מינימום רמות או התחייבות לתקופות ארוכות. אנו מאמינים בישראלים – שיטת הלימוד שלנו פותחה ללימוד אנגלית לישראלים אשר רוצים להיות מסוגלים לשוחח בקלות באנגלית מבלי להרגיש מיושנים או נבוכים. 

לימוד אנגלית למתחילים ומתקדמים – רק באקטיב

אנחנו באקטיב חיים ונושמים אנגלית וכמובן מלמדים אנגלית לכל הגילאים ולכל הסוגים. יש לנו קבוצות לימוד אנגלית למתחילים החל מגיל 4 ועד אחרי הפנסיה.  לימוד אנגלית למבוגרים מרמת מתחילים ועד רמת אגלית מדוברת ואנגלית אקדמית.  אנו מאמינים כי הדרך הכי טובה ללמד ישראלים היא באמצעות שיחה בקבוצות קטנות בליווי מורה דובר אנגלית ותרגול חיוותי באתר. 

 

לימוד אנגלית למתחילים – מסלולים

מסלולי מבוגרים

שנתי 12 חודשים

235


לחודש


 • כ26₪ לשיעור


חצי שנתי 7 חודשים

255


לחודש


 • כ28₪ לשיעור


מקוצר 4 חודשים

275


לחודש


 • כ30₪ לשיעור

מסלולי כרטיסיה

56 שיעורים

1795


לכרטיסיה


 • כ32₪ לשיעור


32 שיעורים

1250


לכרטיסיה


 • כ37₪ לשיעור


15 שיעורים

675


לכרטיסיה


 • כ45₪ לשיעור

התחל עוד היום

השאירו פרטים כדי להפסיק לגמגם באנגלית ולהתחיל לדבר בביטחון רב!

לימוד אנגלית למתחילים – צעד צעד

לימוד אנגלית למתחילים – מתחילים לדבר אנגלית בכל גיל ורמה.

קורס אנגלית למתחילים הוא מסלול המיועד לתלמידים עם רמת אנגלית בסיסית המעוניינים להגדיל אוצר מילים, לתרגל בניית משפטים שלמים ולצבור ביטחון בניהול שיחה באנגלית. לימוד אנגלית למתחילים יעניק לכם את הביטחון ואת הידע הנוסף שדרוש לכם לצורך התנהלות יומיומית בשפה האנגלית בכל תחומי החיים.

לימוד אנגלית למתחילים חשוב לתלמידים שחשים כי חסר להם הבטחון והידע להביע את עצמם באנגלית וכי נדרשת להם סביבה לימודית המתקדמת בקצב איטי יותר משיחה רגילה אך עדיין כזו שמעניקה להם את ההזדמנות להתבטא ו"לטבול את בהונותיהם" באנגלית ובשימוש בשפה מבלי לחשוש או לחוש חוסר ביטחון. במיוחד אם מדובר במסלול לימוד אנגלית לילדים, שם מומלץ להקנות את הביטחון מגיל צעיר.

לימוג אנגלית לילדים – לימודי אנגלית אונליין

לימוד אנגלית אונליין במסלול זה בבית ספר לאנגלית Active English מתבצע באמצעות שיעורים המתמקדים בשיחות מובנות, שימוש באוצר מילים יומיומי, תרגול סיטואציות נפוצות והטמעת שימוש נכון באבני דרך דקדוקיים. המטרה שלנו היא יצירת סביבה נוחה לתלמיד להתחיל לדבר אנגלית בביטחון. אצלנו ניתן לעשות זאת באמצעות חוג אנגלית או באמצעות שיעורי אנגלית אונליין למתחילים.

המורים שלנו מלווים כל תלמיד במהלך התוכנית ואמונים על אבחון והשלמה של חוסרים בידע של התלמיד.

למה כל כך חשוב ללמוד אנגלית?

בעולם של ימינו, השפה האנגלית הופכת לחשובה יותר ויותר. בנוסף לפתיחת אפשרויות תעסוקה, היכולת לדבר בשפה זרה עוזרת ליצור קשר אמיתי עם אנשים ולהכיר יותר על תרבויות, מקומות ואורחות חיים מגוונים. ככל שאתם בקיאים יותר בשפה האנגלית, כך תוכלו להביע את עצמכם טוב יותר ברחבי העולם, באקדמיה ובשיחות עם תיירים.

מתוך למעלה מ6,500 השפות הקיימות, אנגלית היא השפה המדוברת ביותר בעולם עם למעלה מ1.132 מיליארד דוברים. אנגלית מדוברת ונלמדת ביותר מ -118 מדינות ומשמשת בדרך כלל ברחבי העולם כשפה מסחרית או שפה דיפלומטית. זו שפת המדע, התעופה, המחשבים, הדיפלומטיה והתיירות. אחרון חביב, זו שפת התקשורת הבינלאומית, התקשורת והאינטרנט.

 

בין אם זה מסיבות מקצועיות או אישיות, הבנת החשיבות של האנגלית תעזור לך להגיע ליעדים שלך. להלן מספר סיבות מדוע חשוב ללמוד אנגלית למתחילים.

 

אנגלית היא שפת התקשורת הבינלאומית

אנגלית היא השפה הרשמית ב -53 מדינות והיא השפה הראשונה של כ -400 מיליון איש ברחבי העולם. על פי המועצה הבריטית, עד שנת 2020 כשני מיליארד אנשים בעולם ילמדו אנגלית.

לכן, סביר מאוד להניח שאם תפגשו מישהו ממדינה אחרת, שניכם תוכלו לדבר אנגלית. גם אם האנגלית שלכם אינה מושלמת, עדיף להחזיק ברמת אנגלית למתחילים ולא להיתקע בלי שום יכולת להבין את אנגלית בטיולים בחו"ל! אנגלעת נותנת לכם דלת פתוחה לעולם ועוזרת לכם לתקשר עם אזרחים גלובליים.

 אנגלית מעניקה גישה לעולם הבידור והאינטרנט

כיום, סרטים רבים, תוכניות טלוויזיה, ספרים ומוסיקה מתפרסמים ומופקים באנגלית. על ידי הבנת אנגלית, לא תצטרכו להסתמך על תרגומים וכתוביות אלא תוכלו להנות מהמדיה בשפת המקור. הקניית כישורי שפה ברמה של אנגלית למתחילים יוצרת אפקט כדור שלג על ידי גישה למוצרי מדיה באנגלית, המאפשרים לשפר את השפה ללא הרף.

אנגלית היא כיום שפת האינטרנט. לפי הערכות כ -565 מיליון אנשים משתמשים באינטרנט מדי יום וכ -52% מהאתרים הפופולריים ביותר בעולם מוצגים באנגלית. לכן, לימוד שפה זו מעניק גישה למעל מחצית מתוכן האינטרנט, שאולי לא יהיה זמין אחרת. בין אם זה בשביל הכיף ובין אם לעבודה, אם אתם מבינים אנגלית, תוכלו להחליף מידע עם יותר אנשים באינטרנט ולהשתמש בחומרים רבים נוספים.

 לימוד אנגלית למתחילים יכולה להפוך אנשים לחכמים יותר

לימוד שפה זרה משפר את היכולות הקוגניטיביות והאנליטיות של אנשים בצורה משמעותית. מחקר שוויצרי משנת 2012 מראה כי לימוד שפה חדשה משנה את מבנה המוח ומשפיע על חלקי המוח האחראים על הזיכרון והמחשבה המודעת. בטווח הארוך, דו-לשוניות יכולה לשמור על המוח חזק ובריא עד זקנה ותומכת בכישורי ריכוז וזיכרון. ברמה האישית, לימודי אנגלית למתחילים מגבירה את תחושת הערך העצמי ויכולת הלמידה העצמאית מכלי לימוד שנפוצים באינטרנט. במילים פשוטות, לימוד שפה זרה הופך את המוח לחזק ורב-גוני יותר.

לימוד אנגלית הוא לא רק שימושי, אלא גם נותן הרבה סיפוק והתקדמות תגרום לך להרגיש נהדר. 

השיטה של Active English

Active English הוא בית הספר לאנגלית היחידי בארץ המספק לתלמיד חווית לימוד מהנה, מקיפה ויסודית שמספקת את הידע בשפה האנגלית, את הכלים להבנתה ואת פעילויות התרגול שמוודאות שהלמידה תהא אפקטיבית לטווח ארוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פניה למוקד
למד איתנו
תשתפר איתנו
מורים דוברי שפת אם
שיטת לימוד מסודרת
ראשון לציון
תרגילים באתר
תשלום קל
דילוג לתוכן